r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fedora 8 Test 3

Strona główna Aktualności

Wydano kolejną testową wersję dystrybucji Fedora 8. Jest to ostatnia wersja przed zamrożeniem funkcjonalności, więc zestaw aplikacji, jakie w niej znajdziemy w zdecydowanej większości odzwierciedla to, co zobaczymy w stabilnym wydaniu.

W trzeciej testowej Fedorze pojawiła się aplikacja Online Desktop łącząca usługi ze stron WWW z pulpitem środowiska. Instalatory w edycjach LiveCD działają szybciej i wymagają mniej miejsca na dysku, zmodyfikowano też układ plików na CD. Nowy CodecBuddy ułatwia korzystanie z multimediów, proponując automatyczną instalację niezbędnych kodeków, preferując ich darmowe i otwarte odmiany.

Osoby korzystające z urządzeń Bluetooth ucieszy lepsze działanie sterowników i integracja z graficznymi narzędziami, a właścicieli komputerów przenośnych - poprawione zarządzanie energią i obsługa multimedialnych klawiatur. W skład systemu wchodzi też środowisko programistyczne Eclipse w wersji 3.3 Europa, menedżer sieci NetworkManager 0.7 i nowe schematy graficzne.

Szczegółowe informacje na temat nowej testowej wersji Fedory 8 na stronie twórców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.