r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Final Fantasy VII: Re-Imagined 1.01

Strona główna Windows Gry Bijatyki

Lata czekania na to, by Square Enix zdecydowało się odświeżyć kultową grę RPG Final Fantasy VII zaowocowało ciekawymi fanowskimi projektami, czerpiącymi inspirację z tego hitu. FF VII: Re-Imagined to próba odpowiedzenia sobie na pytanie, co by było, gdyby Cloud Strife oraz spółka poszli inną drogą i wystąpili w tak zwanej chodzonej bijatyce. Tła 3D połączono tu z ręcznie rysowanymi, dwuwymiarowymi postaciami.

Zabawa opiera się na stałym podążaniu w prawo, a także eliminowaniu kolejnych fal przeciwników, aby móc przejść dalej. Do wyboru są doskonale pamiętani z pierwowzoru Cloud lub Tifa, których w roli mocy specjalnej ogniem z działka wspiera Barret. Możliwa jest rozgrywka w dwie osoby na jednym komputerze z wykorzystaniem klawiatury oraz pada. Przeciwników eliminuje się wręcz lub bardzo charakterystycznym mieczem.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabrakło naturalnie wykorzystania materii. Ciosy wzmocnić można siłą lodu, ognia albo błyskawic. Do tego każdy z dostępnych bohaterów dysponuje przyzwaniem. Cloud niejednokrotnie skorzysta z pomocy płomiennego Ifrita, a Tifa sprowadzi na swoich nieprzyjaciół mroźny gniew Shivy. Ataki specjalne zależą od napełnionych specjalnych pasków energii, na które trzeba zważać. Bohaterowie z czasem mogą się też rozwijać.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje jeden szerszy etap, który powstał jako przymiarka do większego, dużo bardziej rozbudowanego projektu. Oferuje kilkanaście minut zabawy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Smutny obraz rynku: przepiękne Final Fantasy VII Remake pocięto na części

16
ROZRYWKA 07.12.2015 | Tomasz Wrzesień

W 2017 roku minie 20 lat od premiery gry Final Fantasy VII na pierwszą konsolę marki PlayStation. To jeden z tych tytułów, które powszechnie uważa się za kultowe, chociaż po latach mocno się zestarzał i obecna generacja fanów świata elektronicznej rozrywki pewnie już by po hit nie sięgnęła. Dlatego właśnie powstaje FF VII Remake, szumnie promowana w wersji PS4 przeróbka w Full HD. Opowieść pocięto nam jednak na części. Należy wreszcie przejrzeć na oczy, bo złudzenia, że chodzi o coś więcej, niż pieniądze, zwyczajnie prysły. Wraz z zaprezentowaniem przepięknego nowego zwiastuna gry,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.