r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flightradar24 - Flight Tracker 6.7.0

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

Rozbudowana aplikacja dla tych wszystkich, których interesuje i pasjonuje lotnictwo. Zakres jej możliwości jest spory, dodatkowo rozbudowany o możliwości typowe dla urządzeń mobilnych.

Galeria programu

Pierwszą i podstawową funkcją w Flightradar24 jest obserwacja mapy świata wraz z aktywnymi lotami. Podgląd dostępny jest na żywo, dzięki czemu widzimy także jak samolot się przemieszcza. Po wybraniu konkretnego z nich otrzymujemy podstawowe informacje o miejscu stary i lądowania, przewoźniku oraz położeniu. To jednak tylko część z dostępnych informacji, do których mamy dostęp.

Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest widok z poziomu kokpitu. Za pomocą odpowiednio przedstawionych map możemy na żywo przyglądać się trasie samolotu, przy okazji otrzymując informacje np. o jego prędkości i dystansie do celu. Dzięki wykorzystaniu GPS i kamery nie zabrakło także wsparcia dla rozszerzonej rzeczywistości. Widzimy jakiś samolot na niebie i zastanawiamy się skąd i dokąd leci? Wystarczy uruchomić aplikację, tryb AR i nakierować telefon na samolot.

Choć aplikacja jest płatna oferuje drobne mikropłatności. Za ich pomocą możemy dokupić np. 16 nowych modeli samolotów, aby wyróżniały się na mapie podglądowej. Flightradar24 nie tylko oferuje wiele możliwości, ale także zastosowań. Za największy wadę programu należy uznać brak dopasowania interfejsu do nowych edycji iOS. W sklepie dostępna jest również darmowa wersja testowa. Niestety pozbawiono ją wielu opcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.