r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flightradar24 - Flight Tracker Free 7.5.0

Strona główna Android Podróże i transport Połączenia lotnicze

Flightradar24 - Flight Tracker Free to aplikacja, dzięki której można śledzić ruch lotniczy w czasie rzeczywistym, a także - dzięki rzeczywistości poszerzonej - sprawdzić informacje o samolocie, który właśnie widzimy na niebie.

Galeria programu

Największą zaletą programu jest moduł rzeczywistości poszerzonej. Po uruchomieniu go, wystarczy skierować aparat fotograficzny w smartfonie w stronę nieba, starając się złapać w kadrze lecący samolot. Wówczas aplikacja przedstawi nam krótką informację o numerze lotu i modelu samolotu, który właśnie zidentyfikowaliśmy.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto, program pozwala śledzić ruch lotniczy w danej lokalizacji w czasie rzeczywistym, zawiera też wyszukiwarkę lotów (po trasie, kraju, linii lotniczej, numerze lotu lub w oparciu o dane o lokalizacji urządzenia).

Flightradar24 - Flight Tracker Free jest dostępna za darmo, ale w bezpłatnej wersji wyświetla mnóstwo reklam i jest okrojona z wielu funkcji. Dlatego warto rozważyć kupienie wersji Pro, która kosztuje ok. 10 zł. Nie znajdziemy w niej reklam, dostępna będzie za to rozbudowana wyszukiwarka lotów, obszerne informacje o każdym samolocie (np. godzina wylotu i planowana godzina lądowania, trasa podróży, prędkość itp.), widok w 3D z wybranego samolotu, śledzenie trasy lotu za pomocą wyróżnionego śladu na mapie. Wersja Pro aplikacji dostarcza też dodatkowe możliwości w zakresie rzeczywistości poszerzonej - używając programu, wystarczy skierować aparat fotograficzny w stronę nieba, a aplikacja sama wskaże informacje o lecących właśnie nad nami samolotach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.