reklama

Forum IT: 5 najważniejszych innowacji na najbliższe 5 lat

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Portal dobreprogramy objął patronatem medialnym konferencję Forum IT organizowaną przez IBM, która odbywa się dziś w Warszawie. W konferencji można również wziąć udział on-line.

Forum IT składa się z sesji tematycznych oraz pokazów technologii na żywo, które są odpowiedzią na aktualne trendy oraz sytuację rynkową klientów. Do wyboru będą cztery równoległe ścieżki tematyczne, gdzie przedstawiciele IBM będą poruszać tematy związane z chmurami obliczeniowymi, wirtualizacją oraz zarządzeniem informacją. Ostatnia ścieżka nazwana została „Okiem praktyka” i należy spodziewać się tam analiz konkretnych przypadków wdrożeń. Jest to również okazja, aby dowiedzieć się czegoś o samych pracownikach firmy IBM.

Na łamach naszego portalu pojawiać się będą materiały nagrane podczas konferencji. Jako pierwszy proponujemy wywiad z Anną Sieńko, dyrektor generalną IBM Polska i Kraje Bałtyckie.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama