reklama

Funky Farm na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Funky Farm - sympatyczną grę dającą możliwość wcielenia się w rolę farmera, na barkach którego spoczywa ciężki obowiązek zapewnienia nieustannego rozwoju swojemu gospodarstwu.

Regularne strzyżenie owiec, należyte karmienie świń, umiejętna ich ochrona przed atakami wszędobylskich wilków to tylko niektóre z naszych obowiązków. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż całą naszą pracę musimy wykonać w ściśle określonym odcinku czasowym. Farmer oprócz umiejętności związanych z codziennym prowadzeniem gospodarstwa musi wykazać się żyłką do interesów, albowiem rzetelnie i sumiennie doglądanie inwentarza zwraca się z nawiązką w postaci żywej gotówki, którą zaś można wykorzystać na usprawnienie narzędzi. Im więcej kasy na koncie tym praca staje się łatwiejsza, a ranczo rośnie w siłę ;-).

Grę Funky Farm można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję LEGO Harry Potter: Lata 1-4 - kolejnej przygody w świecie z klocków, a także zapowiedzi wskrzeszonego Driver: San Francisco, zmierzającego na PSP God of War: Ghost of Sparta oraz multiplatformowego Deus Ex: Human Revolution.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama