Hangouts 21.0.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hangouts to komunikator od Google'a, który zastąpił Google Talk. Podobnie jak Skype pozwala na rozmowy tekstowe, głosowe oraz wideo. Za jego pomocą możemy także rozmawiać w grupie, a także przesyłać sobie zdjęcia. Po doładowaniu specjalnego konta, komunikator umożliwi nam także dzwonienie na nr. komórkowe i stacjonarne.

Hangoutsy rozpoznają kontakty konta Google, pozwalają na rozmowy z osobami posiadającymi profil Google+, jak również z zupełnie innych serwerów XMPP (w tym przypadku tylko rozmowy tekstowe). Do rozmów mogą być załączane zdjęcia, a linki np. z serwisu Youtube są automatycznie wyświetlane jako filmy. Z poziomu Hangouts użytkownik może przeglądać wszystkie archiwalne rozmowy.

Aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia (push). W ramach ustawień możliwa jest zmiana sygnału powiadomienia, włączenie wibracji, a także zarządzać tym, które osoby mogą z nami rozmawiać w oparciu o kręgi Google+. Hangouts pozwala nam również dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, cena połączenia jest dostępna na stronach Googla oraz po wybraniu nr. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SMS-y znikną z mobilnych Hangoutów?

3
22.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Obsługa SMS-ów zniknie z Googleowej aplikacji Hangouts? Taki scenariusz wydaje się prawdopodobny. Aplikację Google Hangouts trudno nazwać udanym produktem. Teoretycznie wykonuje swoje zadania, czyli obsługuje rozmowy w ramach usługi Hangouts, pozwala też rozmawiać poprzez Google Voice i prowadzić rozmowy wideo, a od dłuższego czasu obsługuje także SMS-y i MMS-y. Ta wielość funkcji ma jednak swoją cenę, którą jest kiepska wydajność programu. Zdecydowanie zbyt często zdarza się, że aplikacja Hangouts wiesza się, działa topornie, a przewijanie wątku poszczególnej rozmowy idzie bardzo opornie.…

Komunikator Hangouts nareszcie dostępny w wersji webowej

46
18.08.2015  •  Łukasz Tkacz

Firma Google postanowiła najwyraźniej gonić Facebooka, bo zaprezentowała webową wersję komunikatora Hangouts. Dzięki niej możemy z niego korzystać bez instalowania rozszerzeń do przeglądarki Chrome, a zarazem komunikować się z innymi użytkownikami z poziomu dowolnej przeglądarki. Koncepcja jest jednak nieco inna niż w przypadku Messengera. Jak do tej użytkownicy Hangouts nie mieli w zasadzie wielkiego wyboru. Co prawda Gmail, jak i np. Google+ oddają do dyspozycji panel z tym komunikatorem, ale korzystanie z niego nie należy do opcji najwygodniejszych. Znacznie lepszym rozwiązaniem było…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy