reklama

Harold's Hills na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy kolejną część przygód sympatycznego skate'a, z którym mieliśmy już okazję spotkać się wcześniej w Icy Tower od Free Lunch Design.

Tym razem, zamiast wspinać się po niekończących się stopniach wieży, nasz bohater ma za zadanie pozbierać wszystkie, porozrzucane niedbale przez Świętego Mikołaja prezenty i dostarczyć je na czas oczekującym na nie dzieciom. Zadanie nie jest łatwe ponieważ stok, po którym zjeżdża chłopiec, z czasem robi się coraz bardziej stromy, prezenty rozmieszczone są na całej jego szerokości, zaś wokół czyha pełno niebezpieczeństw typu skały, czy drzewa.

Grę Harold's Hills można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu zrecenzowaliśmy Need for Speed Undercover, czyli najświeższą część znanej serii wyścigowej od EA, niezłe Brothers in Arms: Hell's Highway od Ubisoftu oraz naprawdę udanego Football Managera 2009. Nie przeoczcie również zapowiedzi gry The Wheelman z Vinem Dieselem, a także naszego rzutu okiem na najnowszą usługę firmy Sony - PlayStation Home.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama