reklama

Jetpak - Solar Crisis na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pierwowzór takiego tytułu jak JetPak, który zapewne pamiętają jeszcze użytkownicy tak starych komputerów jak Commodore czy Atari.

Przy użyciu odrzutowego plecaka nasz bohater potrafi swobodnie poruszać się po całej planszy zbierając przy tym różnorakie przedmioty. Należą do nich przede wszystkim porozrzucane tu i ówdzie części rakiety, a także paliwo do niej jak również narzędzia niezbędne do naprawy pojazdu, którym przyleciał i którym ma zamiar opuścić konkretną planetę. Wszystkie, niezbędne do zakończenia misji czynności należy wykonać w jak najkrótszym czasie uważając tym samym na wszędobylskie ciała obce skutecznie utrudniające nam wykonanie zadania.

Grę Jetpak - Solar Crisis można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź pozycji na motywach nadchodzącego filmu X-Men Origins: Wolverine, recenzję gry LocoRoco 2 - drugiej części serii, którą każdy posiadacz PSP powinien znać, a także test kart Radeon z rodziny 48xx.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić