Jewels na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy zmyślną łamigłówkę, w której gracz stara się w możliwie najszybszym czasie wyeliminować z planszy określoną liczbę kolorowych klocków.

Warunkiem ich usunięcia jest to, by ułożyć co najmniej potrójny rząd (w pionie lub poziomie) składający się z takich samych elementów. Odbywa się to poprzez zamianę miejscami klocków stojących obok siebie. Gdy ułożony rząd zostanie już szczęśliwie usunięty z planszy, na jego miejsce wpadają losowo kolejne elementy tworząc nową konfigurację. Przejście do następnego układu odbywa się po napełnieniu paska widocznego na dole ekranu. Gra charakteryzuje się miłą dla oka i wprowadzającą w błogi nastrój oprawą graficzną.

Grę Jewels można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy test kart graficznych GeForce firmy ZOTAC - sprawdzamy m.in. model GTX295. Do tego zachęcamy do zapoznania się z recenzją komputerowej wersji Burnout Paradise - The Ultimate Box oraz World of Goo - kto by przypuszczał, że dwie osoby mogą zrobić tak wciągającą grę?

© dobreprogramy

Komentarze