Pełna recenzja Utrabooka Matebook 13

Recenzja Ultrabooka Matebook 13

Markę Huawei od zawsze znałam od strony telefonów komórkowych, aż pewnego dnia nadarzyła się okazja przetestowania ultrabooka Matebook 13 dzięki akcji na portalu dobreprogramy.pl

Wstęp

Ultrabook po raz pierwszy został zaprezentowany na targach MWC 2019, a to oznacza, że Huawei chce być znany nie tylko z telefonów komórkowych ale także z komputerów. Zastanawiałam się podczas testowania czy to jest słuszny kierunek i czy laptop będzie wart swojej ceny np.

Unboxing ultrabooka Huawei Matebook 13

Zapraszam Was na krótki filmik z unboxingu ultrabooka Huawei Matebooka 13.

Zachęcam abyście w komentarzach zostawiali mi pytania nt. Matebooka 13. Jestem ciekawa co chcecie jeszcze o nim wiedzieć. Wszystkie te pytania zbiorę i postaram się na nie Wam odpowiedzieć w recenzji :)  

Safety first — odnalezienie telefonu za pomocą usługi Android Find

Pewnego słonecznego dnia w parku zaginęła komórka, osoba, która ją znalazła postanowiła mężowi pokrzyżować plany i zażądać pieniędzy. Gdyby nie ten fakt, sprawy potoczyły by się inaczej.

Według prawa polskiego osoba, która znajdzie np. portfel i zwróci go prawowitemu właścicielowi należy się jej 10% znaleźnego. Ważne są tutaj słowa kluczowe jak: "gdzie możemy się umówić by Pan/Pani odebrał swoją zgubę" i "dogadajmy się co do nagrody".

Windows 10 - Pierwsze wrażenia

W dzisiejszym odcinku przedstawiam Wam Windows 10 pod kątem estetyczności i funkcjonalność.

Więcej materiałów na temat Winodwsa 10 już wkrótce po porządnym przetestowaniu samego systemu :)

Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach, ponieważ jestem ciekawa co sami sądzie o nowym Windowsie 10.

Miłego oglądania.

PS. Wszystkie uwagi zgłoszone przez Was w poprzednim filmiku, starałam się zawrzeć w dzisiejszym video. :)

 

Platforma NC+ i technologia DLNA

Po powrocie z HotZlotu, w domu spotkała mnie miła "niespodzianka" w dekoderze platformy NC+. NC+ zaktualizowała firmware, dzięki czemu uruchomione zostały nowe usługi, w tym DLNA.

Ku mojej uciesze zainstalowałam odpowiednie oprogramowanie na tablecie z androidem oraz na iphonie. Po szybkiej konfiguracji aplikacji BubbleUpnp mogłam przystąpić do przeglądania zawartości dekodera na Dell Venue 7 oraz plików z tabletu na dekoderze w telewizorze.

Recenzja Tabletu Dell Venue 7 - w ramach akcji "przetestuj sprzęt od Intela"

Tablet jest nie tylko doskonałym mobilnym centrum rozrywki multimedialnej. Łatwo możemy zabrać go w podróż czy też wziąć go ze sobą na spotkanie biznesowe.

Filmik z przeglądu tabletu Dell Venue 7

Wygląd zewnętrzny

Na tle innych tabletów, Dell Venue 7 wyróżnia się możliwością wyboru w kolorze czarnym lub czerwonym. Część tylna tabletu jest pokryta specjalną gumowaną powłoką, bardzo przyjemną w dotyku. Dzięki temu mamy pewność, że Dell nie wyśliźnie się nam z rąk.

Dell Venue 7 ma przekątną ekranu 7” i 9.5 mm grubości.

Recenzja klawiatury G-105 i myszki G-9X Logitech z serii Call of Duty

W dzisiejszych czasach gracze mają spory wybór urządzeń do gamingu. Z tej rodziny przedstawiam mysz G-9X Logitech, używaną do precyzyjnych zadań i akcji w grach typu „strzelanki” np. Call of Duty czy Battlefield.

Dane techniczne

Mysz G-9X wyposażona jest w mechanizm laserowy o czułości maksymalnej 5 700 dpi, który pozwala na poruszanie kursorem z dokładnością 1 piksela przy dowolnej szybkości ruchów. Zakres dpi można ustawić od 200 do 5 700 dpi. Mysz ta wysyła 1000 raportów/sekundę w połączeniu z full speed USB.