Safety first — odnalezienie telefonu za pomocą usługi Android Find

Pewnego słonecznego dnia w parku zaginęła komórka, osoba, która ją znalazła postanowiła mężowi pokrzyżować plany i zażądać pieniędzy. Gdyby nie ten fakt, sprawy potoczyły by się inaczej.

Według prawa polskiego osoba, która znajdzie np. portfel i zwróci go prawowitemu właścicielowi należy się jej 10% znaleźnego. Ważne są tutaj słowa kluczowe jak: "gdzie możemy się umówić by Pan/Pani odebrał swoją zgubę" i "dogadajmy się co do nagrody".

Windows 10 - Pierwsze wrażenia

W dzisiejszym odcinku przedstawiam Wam Windows 10 pod kątem estetyczności i funkcjonalność.

Więcej materiałów na temat Winodwsa 10 już wkrótce po porządnym przetestowaniu samego systemu :)

Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach, ponieważ jestem ciekawa co sami sądzie o nowym Windowsie 10.

Miłego oglądania.

PS. Wszystkie uwagi zgłoszone przez Was w poprzednim filmiku, starałam się zawrzeć w dzisiejszym video. :)

 

Platforma NC+ i technologia DLNA

Po powrocie z HotZlotu, w domu spotkała mnie miła "niespodzianka" w dekoderze platformy NC+. NC+ zaktualizowała firmware, dzięki czemu uruchomione zostały nowe usługi, w tym DLNA.

Ku mojej uciesze zainstalowałam odpowiednie oprogramowanie na tablecie z androidem oraz na iphonie. Po szybkiej konfiguracji aplikacji BubbleUpnp mogłam przystąpić do przeglądania zawartości dekodera na Dell Venue 7 oraz plików z tabletu na dekoderze w telewizorze.

Recenzja Tabletu Dell Venue 7 - w ramach akcji "przetestuj sprzęt od Intela"

Tablet jest nie tylko doskonałym mobilnym centrum rozrywki multimedialnej. Łatwo możemy zabrać go w podróż czy też wziąć go ze sobą na spotkanie biznesowe.

Filmik z przeglądu tabletu Dell Venue 7

Wygląd zewnętrzny

Na tle innych tabletów, Dell Venue 7 wyróżnia się możliwością wyboru w kolorze czarnym lub czerwonym. Część tylna tabletu jest pokryta specjalną gumowaną powłoką, bardzo przyjemną w dotyku. Dzięki temu mamy pewność, że Dell nie wyśliźnie się nam z rąk.

Dell Venue 7 ma przekątną ekranu 7” i 9.5 mm grubości.

Recenzja klawiatury G-105 i myszki G-9X Logitech z serii Call of Duty

W dzisiejszych czasach gracze mają spory wybór urządzeń do gamingu. Z tej rodziny przedstawiam mysz G-9X Logitech, używaną do precyzyjnych zadań i akcji w grach typu „strzelanki” np. Call of Duty czy Battlefield.

Dane techniczne

Mysz G-9X wyposażona jest w mechanizm laserowy o czułości maksymalnej 5 700 dpi, który pozwala na poruszanie kursorem z dokładnością 1 piksela przy dowolnej szybkości ruchów. Zakres dpi można ustawić od 200 do 5 700 dpi. Mysz ta wysyła 1000 raportów/sekundę w połączeniu z full speed USB.