r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

M.A.R.S. na Sylwestra i Nowy rok

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę M.A.R.S. - efektowną, pełną dynamizmu kosmiczną strzelaninę 2D wymagającą sporego refleksu i niemałych umiejętności zręcznościowych.

Zasiadając za sterami statku bojowego bronimy naszej planety przed okolicznymi najeźdźcami, którzy niejednokrotnie dysponują o wiele lepszym sprzętem i doświadczeniem. Należy tak sterować naszym pojazdem, by nie rozbić się o statek przeciwnika, planetę czy inne znajdujące się na naszym terytorium obiekty. Często to właśnie manewrowanie i manipulowanie w przestrzeni nastręcza najwięcej trudności, ponieważ każdy przedmiot w naszej "kosmicznej płaszczyźnie" wywiera na nas swoje własne pole grawitacji wytrącając nas tym samym z toru lotu.

Grę M.A.R.S. można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje Disney Epic Mickey ze znaną myszą w roli głównej, robionego od lat Gran Turismo 5, a także dodatku Vietnam do Battlefield: Bad Company 2. Typujemy również najważniejsze gry nadchodzącego roku w zestawieniu Top10.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.