Cryptotab browser - czyli przeglądarka 21 wieku

CryptoTab browser to przeglądarka , która jest mało znana wśród klasycznych zjadaczy chleba gdyż ci wolą klasyczne przeglądarki takie jak firefox , chrome i opera . Nowa przeglądarka zapewnia bardzo szybkie ładowanie stron w przeciwieństwie do w/w . Przeglądarka ta bazuje na silniku chrome'a i dzięki temu zapewnia bardzo szybkie działanie dla użytkownika i o dziwo działa znacznie lepiej niż samo chrome !! . Przeglądarka ta dodatkowo wspiera kopanie kryptowaluty takiej jak BTC na życzenie użytkownika (tuż po zainstalowania dodatku do kopania na życzenie użytkownika) 

Promocje 06/2018

Jak wiemy obecna połowa roku jest dobra dla wielu firm , gdzie te zarobiły już krocie na klasycznym kowalskim sprzedając mu swoje usługi . Mało kto wie , że za te same usługi można zapłacić mniej gdyż różne firmy przygotowały promocje a część złośliwych ,,agentów,, przypadkiem mogła je pominąć . Wpis jest jedynie informacją i ja na tym nie zarabiam ani nie robię reklamy !! Poniżej prezentuje listę popularnych firm dających promocję na swoje usługi , gdzie możemy zaoszczędzić trochę kasy :

T-mobile rozdaje startery

Niedawno T-mobile rozpoczął nową i szeroko zakrojoną akcję promocyjną swojej sieci z rozdawaniem starterów za darmo .

Darmowy starter T-mobile zawiera na swoim koncie:

  • rozmowy do wszystkich w kraju i w roamingu w UE bez limitu
  • SMS-Y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE bez limitu
  • 10 giga internetu
  • 1PLN na koncie
a jedynym haczykim , aby skorzystać z w/w jest to iż konto należy doładować za 25PLN.

Aby zamówić taki starter musimy wejść na stronę dedykowaną temu i wypełnić odpowiednie pola zamówienia .

NSA szpieguje przez Androida

Nsa szpieguje przez Androida . Każdy zapewne spotkał się z tezami o szpiegowaniu nas , ale nie miał no to nie zbitych dowodów . Jak więc dowiedzieć się czy jesteśmy szpiegowani i jak się przed tym bronić . Odpowiedzi na to są proste : aby i wręcz samo Google wraz z naszymi Japończykami odpowiadają na to pytanie jak bardzo jesteśmy wręcz szpiegowani .

SONY a optymalizacja systemu

Jak każdy z nas wie , Android jak i inne systemy mają problem z defragmentacją i optymalizacją , gdzie SONY nagle zaczęło dużą fale aktualizacij . Mowa dajmy na to nie flagowego np. SONY E5 . Owy telefon ma : Mediateka MT6735 (4x 1,30Ghz) i do tego 1,5 Gb ramu i 16 Gb pamięci wewnętrznej , a android 7.0 mógłby na nim pracować śmiało . Sony chcąc ratować się przed falą krytyki , że nie będzie na ten telefon Androida 7.0 zaczęło nagle wypuszczać updaty , które mają go zoptymalizować , zamiast udostępnić binaria dla nowszego Androida by developerzy z XDA itp.

ROOTowanie nie rootowalnego . Czyli Root inaczej :)

Google ostatnimi czasy łatając Androida , daje miłośnikom ROOTa nie lada zagwozdkę , Blokując możliwości ROOTowania naszego urządzenia . Google jednak nie przewidziało takiej nie typowej metody ROOTowania . Można śmiało zapytać , Jak uniwersalnie zrootować android nie naruszając bootloadera  i gwarancji ????Otóż należy zaopatrzyć się w paczkę OTA , lub update.zip danego producenta , a mianowicie : Jeżeli mamy telefon Sony Xperia E5 , to należy wyszukać w google , Sony Xperia E5 OTA update zip SONY , i pobrać paczkę aktualizacji .

Snowden ostrzega pod żadnym pozorem nie instalujcie tej aplikacji google

Największy koszmar amerykańskich służb specjalnych. Dla niektórych jest zasługującym na pokojową nagrodę Nobla patriotą, który poświęcił życie prywatne na rzecz amerykańskiego społeczeństwa. Dla innych jest po prostu zdrajcą. Najbardziej kontrowersyjna postać XXI wieku, czyli po prostu Edward Snowden. Znowu ostrzega – tym razem, nie Amerykanów, a cały świat.

Można Snowdena nie lubić, nazywać go zdrajcą lub po prostu nim gardzić ale jedno trzeba mu przyznać – jest genialnym informatykiem. Inaczej po prostu nie dostałby pracy w CIA i NSA.

Teraz Snowden ostrzega ponownie.

Windows 10 a reklamy

Czy lubicie reklamy w Windows 10? Windows 10 Anniversary Update wniesie więcej reklam w menu Start , ale czy na pewno musimy je oglądać ? . Co robić, jak żyć ?! W odpowiedzi na to pytanie możemy wygóglować różne programy , które wyłączą te reklamy acz mogą uszkodzić nasz system trwale , tak że się już nie uruchomi . Jedynym rozwiązaniem jest wyłączenie windows update i ręczne instalacja aktualizacji , ale sam Microsoft wyłączy opcję instalacji aktualizacji ręcznie, wymuszając tym samym na nas zainstalowanie innych aktualizacji w stylu Anniversary Update .