r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ManiacMarble3D na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

Jako że weekend tuż, tuż, spieszymy poinformować, iż w naszej cotygodniowej rubryce z grą na weekend pojawiła się kolejna pozycja, która mamy nadzieję umili wolny czas wszystkim Czytelnikom Vortalu.

ManiacMarble3D to interesująca gra zręcznościowa, zadaniem zawodnika jest doprowadzenie kuli z pola A do pola B. Zadanie z pozoru wydaje się bardzo proste do wykonania, jednak gdy trafimy na bardziej skomplikowane poziomy nie jest to już takie oczywiste. Na początku wystarczy wykazać się tylko umiejętnością kierowania kamery i piłki po linii prostej, później poprzeczka zostaje zawieszona znacznie wyżej. Elementy przez, które musi przetoczyć się piłka by dotrzeć do punktu końcowego podlegają prawom grawitacji co znacznie urozmaica zabawę. Mimo prostej grafiki i znanego motywu gry, ManiacMarble3D prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Grę ManiacMarble3D można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie tym razem można zobaczyć pomysł Pirata na rozkręcenie dobrego interesu :-).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.