Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95

Strona główna Aktualności
Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95
Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95

O autorze

Na Twitterze Microsoftu pojawiła się zapowiedź niespodzianki dla fanów systemu Windows 95. Nie wiadomo jeszcze co to będzie, ale prawdopodobnie chodzi o coś z dzianiny. Określenie softwear sugeruje, że będzie to jakaś część garderoby. Może sweter? Skarpetki? Dowiemy się 14 grudnia.

Microsoft nie ma raczej powodów do celebrowania Windowsa 95 w grudniu 2018 roku, ale być może chce zagrać na sentymentach miłośników komputerów, ogarniętych gorączką świątecznych zakupów. Jeśli o to chodzi, sweter z okropnym, kolorowym wzorem będzie jak najbardziej na miejscu. Z jakiegoś powodu Boże Narodzenie skłania ludzi do zakładania swetrów, które przez pozostałe dni roku wstyd wyjąć z szafy. Równie dobrym typem są skarpetki – z jakiegoś powodu jeden z najpopularniejszych prezentów gwiazdkowych.

Bez względu na to, jaką część garderoby pokaże nam Microsoft i dlaczego, nutka nostalgii została już zagrana. Jeden z użytkowników pochwalił się wyjątkową koszulką.

Wy na pewno też macie w szafach podobne skarby. Pochwalcie się nimi w komentarzach. Moim ulubionym jest widoczna wyżej koszula. Pochodzi co prawda już z czasów Windowsa XP, ale wciąż uważam ją za wyjątkową.

© dobreprogramy
s