r   e   k   l   a   m   a
reklama

Microsoft wydaje Dynamics AX 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Dzisiaj światowa premiera Dynamics AX 2009 - najnowszej wersji oprogramowania biznesowego Microsoftu z kategorii Enterprise Resource Planning (ERP) do szeroko rozumianego zarządzania i analizowania działalności przedsiębiorstwa. Microsoft Dynamics AX ułatwia automatyzację i usprawnienie procesów finansowych, relacji z klientami, usług biznesowych, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz procesów związanych z łańcuchem dostaw.

W nowej wersji 2009 oprogramowanie rozbudowano o obsługę oddziałów firmy. Poza tym użytkownik ma do dyspozycji nową konsolę celów i założeń, która kompleksowo pokazuje stan wszystkich obszarów działań przedsiębiorstwa oraz raport wskaźników wydajności. Microsoft zapowiada także, że funkcjonalność programu będzie dopasowywała się automatycznie do lokalizacji tak, by usługi były bardziej adekwatne do lokalnego rynku. Poprawiono także interfejs użytkownika i jest on teraz bardzo podobny do tego znanego z pakietu Office.

Dynamics AX 2009 będzie dostępny natychmiast po premierze w kilkunastu krajach na świecie, w tym także w wielu krajach Europy. Niestety na liście tej nie ma Polski - na nasz rynek oprogramowanie trafi z pewnym, do końca nie wiadomo jakim opóźnieniem. Póki co można zapoznać się z witryną Dynamics AX 2009 w wersji angielskiej lub poszukać ogólnych informacji o tym programie na polskich stronach poświęconych poprzedniej wersji, Dynamics AX 4.0.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii