r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NBC Olympics: Rio News & Results 2.5

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe

NBC Olympics to aplikacja amerykańskiej stacji telewizyjnej, zawierająca wiadomości z Olimpiady w Rio. Aplikacja podaje wyniki, terminy rozgrywek i różne ciekawostki, a także pozwala śledzić reprezentację Stanów Zjednoczonych. Na terenie tego kraju dostępne są także liczne materiały filmowe.

W aplikacji znajdują się wiadomości dotyczące wszystkich 34 dyscyplin sportowych. Wyniki i informacje o medalach będą aktualizowane na żywo, a dla wybranych sytuacji można skonfigurować powiadomienia, by nie przegapić najważniejszych osiągnięć. Artykuły są bogato ilustrowane zdjęciami, a ponadto znajdują się tu biografie i zdjęcia występujących w Rio sportowców.

Największe możliwości aplikacja ma w Stanach. Tam daje również możliwość oglądania rozgrywek na żywo i program telewizyjny dla danego obszaru, pozwala tez śledzić reprezentację Stanów w osobnym dziale.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
02.08.2016  •  Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.