r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NVIDIA udostępnia demko technologii FaceWorks

Strona główna Aktualności

Kiedy NVIDIA przeprowadzała pierwsze demonstracje technologii FaceWorks, obecna na nich publiczność była zaskoczona, jak realistycznie będą mogły prezentować się twarze postaci w nadchodzących grach. Oczywiście pojawiły się głosy, że to jeden wielki przekręt i na taki poziom graficzny jeszcze długo poczekamy, na co firma zareagowała udostępniając do pobrania demko dla wszystkich komputerowców z odpowiednio mocnymi zestawami.

Wirtualny Ira będzie stroił miny w takich warunkach, jakie mu dobierzemy. Mimika aktora wcielającego się w postać została skrzętnie wyłapana w specjalnym laboratorium Instytutu Kreatywnych Technologii przy Uniwersytecie Karoliny Południowej, umożliwiajacym dokładne komputerowe odwzorowanie bohaterów niemal co do milimietra i to bez potrzeby stosowania żadnych znaczników, ani specjalnego makijażu. NVIDIA przedstawia demko jako swoje, ale po części odpowiedzialne jest za nie również Activision, szykujące na listopad nową strzelankę Call of Duty: Ghosts. Prezentacja tytułu odbędzie się 21 maja na konferencji Microsoftu — zobaczymy Irę w pełnej okazałości?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.