NemeGraphe na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę NemeGraphe, niezwykle interesującą produkcję logiczną mającą w sobie coś z kultowego Sapera oraz znanych z gazet krzyżówek.

Do wyboru dostajemy 15 plansz z możliwością błyskawicznego pobrania w menu kolejnych 65 układów - wystarczy połączyć się na chwilę z Internetem. Zasady gry są dosyć proste, należy wypełnić dany poziom kwadracikami w taki sposób, aby ukazał się naszym oczom ukryty obrazek. Cyfry na skrajach planszy informują ile oraz jakie pola pod rząd powinniśmy zapełnić w pionie jak i w poziomie. Pomocą służy stały podgląd tworzonej przez nas na bieżąco ikonki. Startujemy z pułapu 500000 punktów i liczba ta spada w dół, aż do czasu rozwiązania łamigłówki. Gdy osiągnie zero - przegrywamy. Kiedy przebrniemy przez wszystkie układy warto zainteresować się dołączonym do produkcji edytorem plansz i spróbować stworzyć coś własnego, co później warto byłoby pokazać światu.

Grę NemeGraphe można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto, wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze.

© dobreprogramy