reklama

Nimuh na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Tym razem w ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Nimuh, w której kierujemy poczynaniami sympatycznego zielonego kosmity z planety Zerg wysłanego na Ziemię w celu przyjrzenia się przepięknej architekturze Andaluzji.

Nimuh to gra logiczna o walorach edukacyjnych polegająca na doprowadzeniu tytułowego bohatera do wyjścia z każdej kolejnej planszy. Sprawę komplikują porozstawiane tu i ówdzie przeszkody i pułapki oraz wiecznie podążający naszym tropem przedstawiciele andaluzyjskiego oddziału "Z archiwum X" ;-). Dodatkowym utrudnieniem jest to, że nasza postać porusza się zaledwie po jednym kroku przy dwukrotnie szybszych oponentach. Należy więc mocno się nagłówkować, aby w drodze do celu nie zostać złapanym. Do przebycia jest 40 lokacji, zaś całość utrzymana jest w sympatycznej oprawie audio-wizualnej.

Grę Nimuh można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami Pirata i jego Papugi, zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić