reklama

Ninjah na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy sympatyczną platformówkę łączącą w sobie elementy logiczne ze zręcznościowymi. Gracz steruje małym wojownikiem ninja, którego głównym zadaniem jest przedostanie się z punktu A do punktu B na każdej z 50 dostępnych plansz.

Trzeba jednak uważnie stąpać po kolorowych komnatach, ponieważ każdy nieostrożny czy nie przemyślany ruch skutkuje rozpoczynaniem zadania od nowa. Kluczową czynnością umożliwiającą przeskakiwanie z koloru na kolor jest wcześniejsze odbijanie się od odpowiednio pokolorowanych krateczek. Te zaś ustawione są w taki sposób i w takich miejscach, by utrudnić nam skutecznie życie. Zasada jest jedna, im bardziej kolorowo, tym trudniej. Zatem oprócz zdolności manualnych przyda się trzeźwe myślenie w trakcie pokonywania kolejnych układów.

Grę Ninjah można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych tym, co przydarzyło się naszemu vortalowemu "bohaterowi", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić