r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Octaspire Crates! na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Octaspire Crates! - nad wyraz pomysłową grę logiczną o wysoce zaawansowanym stopniu trudności stanowiącą prawdziwe wyzwanie dla wszystkich fanów komputerowych łamigłówek.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze odnalezienie trafnego sposobu na doprowadzenie czerwonej skrzyni do miejsca oznaczonego jako wyjście z planszy. Skrzyni możemy nadać dowolny kierunek, ale należy uwzględnić wszystkie inne przedmioty znajdujące się na planszy, albowiem jedynie ich umiejętne, sprytne i przemyślane wykorzystanie może zagwarantować końcowy sukces.

Grę Octaspire Crates! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję horroru Calling na Wii, komputerowej strategii Supreme Commander 2, a także wybuchowego Just Cause 2. Dodatkowo warto również zapoznać się z zapowiedzią gry Two Worlds II.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.