reklama

Octaspire Crates! na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Octaspire Crates! - nad wyraz pomysłową grę logiczną o wysoce zaawansowanym stopniu trudności stanowiącą prawdziwe wyzwanie dla wszystkich fanów komputerowych łamigłówek.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze odnalezienie trafnego sposobu na doprowadzenie czerwonej skrzyni do miejsca oznaczonego jako wyjście z planszy. Skrzyni możemy nadać dowolny kierunek, ale należy uwzględnić wszystkie inne przedmioty znajdujące się na planszy, albowiem jedynie ich umiejętne, sprytne i przemyślane wykorzystanie może zagwarantować końcowy sukces.

Grę Octaspire Crates! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję horroru Calling na Wii, komputerowej strategii Supreme Commander 2, a także wybuchowego Just Cause 2. Dodatkowo warto również zapoznać się z zapowiedzią gry Two Worlds II.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama