reklama

Pandora’s Gearbox na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy niezwykle ambitną grę logiczną wymagająca od gracza czegoś więcej aniżeli samo zamiłowanie czy sentyment do łamigłówek. Pandora's Gearbox to istny pochłaniacz wszystkich naszych pokładów cierpliwości, ambicji i samozaparcia ;-).

Głównym zadaniem jest przetransportowanie kamiennej kulki do miejsca docelowego oznaczonego czerwonym tłem. Przeszkadzają nam w tym wszelkiego rodzaju zabudowania, ściany, dźwignie, zapadnie itp. Największym jednak utrudnieniem jest fakt, iż droga po której toczyć się ma kamień jest w zasadzie całkowicie zaciemniona. Pomocnym okazuje się mały stateczek, którym możemy eksplorować niewidoczne obszary, a przy okazji zmieniać ustawienia elementów wewnątrz planszy. Bardzo istotną informacją jest to, że wiele przedmiotów da się przesuwać, choć niejednokrotnie bardzo trudno rozpoznać które. Pandora's Gearbox bez wątpienia poruszy nasze szare komórki i zapewni doskonałą zabawę na dłuższą chwilę.

Grę Pandora's Gearbox można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu ponownie mamy dla Was konkurs, a w nim 15 egzemplarzy komputerowego Cryostasis do zgarnięcia. Polecamy również recenzje takich produkcji jak długo oczekiwane Street Fighter IV, niezłego MMO w polskiej wersji Age of Conan, a także Ninja Blade - test na grubo przed premierą gry. Przygotowaliśmy również zapowiedź Need for Speed: Shift, najnowszego tytułu w znanej serii wyścigowej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama