Piraci i szachy na weekend ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem zapraszamy do odwiedzenia działu PO GODZINACH, gdzie tym razem czeka podwójna porcja dobrej zabawy!. Otóż na specjalne życzenie vortalowego Pirata, oprócz tradycyjnej "Gry na weekend", przygotowaliśmy dodatkową pozycję, a mianowicie: grę o piratach ;-).

W Pirates: Battle for the Caribbean naszym głównym zadaniem jest obrona twierdzy przed zmasowanym najazdem piratów. Gra oferuje 2 tryby: Campaigns i Survival. W tym pierwszym możemy wczuć się w rolę Anglików (lub też samych piratów) tocząc bój począwszy od trybu łatwego, aż po bardzo zaawansowany; drugi tryb przeznaczony jest raczej dla bardziej wprawionych w bojach graczy. Oprócz samej strzelaniny, w grze przewija się również wątek decyzyjny, od którego to w głównej mierze zależy powodzenie całej misji.

Grę Pirates: Battle for the Caribbean można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strategiczne.

Dla zwolenników czegoś spokojniejszego i bardziej ambitnego ;-), polecamy grę Real Chess 3D, którą można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Szachy.

Zaś wszystkich zainteresowanych dalszymi losami oraz planami na przyszłość naszego vortalowgo "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Życzymy udanej zabawy.

© dobreprogramy

Komentarze