r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prince of Persia: Warrior Within

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ubisoftowi przed laty udała się nie lada sztuka. Firma wzięła dawny, kultowy hit Prince of Persia i postanowiła opowiedzieć znaną historię w nowym ujęciu, do tego w pełnym 3D. Tak narodziła się cała nowożytna seria Piasków Czasu. Warrior Within, czyli druga z kolei gra w jej ramach, oparta została na technologii oraz zaletach zrestartowanego pierwowzoru, starając się zbudować na tym kolejną legendę. Tytuł ciepło przyjęto.

Galeria programu

Kontynuacja jest dużo mroczniejsza od części pierwszej. Książę ucieka w końcu przed swoim przeznaczeniem, gnębiony przez Dahakę, stróża czasu. Jako użytkownik potężnych piasków musi po prostu zginąć, na co się nie godzi i wyrusza w podróż na zapomnianą wyspę. Po drodze wytnie w pień niejedną małą armię oraz stawi czoła zagadkom i licznym zagrożeniom. W gruncie rzeczy to w dalszym ciągu platformówka.

Projekt ten nawet po latach robi wrażenie liczbą animacji bohatera, a także płynnym ich łączeniem. system walki również rozbudowano, umożliwiając bohaterowi chociażby podnoszenie porzuconych broni. Oczywiście nigdzie nie zniknęły zabawy z czasem, pozwalające powtórzyć zręcznościowe próby, jak też opcja wykorzystania elementów otoczenia w starciach. Warrior Within to wciąż jedna z ulubionych pozycji wielu graczy.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek przygody, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
zelumati   5 #1 08.03.2016 21:47

Oj sentymenty... :) Miło, że odświeżacie stare dobre gry :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.