r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Privates na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Privates - grę edukacyjną od Zombie Cow Studios, producenta kojarzonego jak dotąd z pozycjami typowo przygodowymi.

W Privates przyjdzie nam walczyć z różnego rodzaju "nieprzyjemnościami" atakującymi "mroczne" zakamarki ludzkiego ciała. W batalii z nieprzyjacielem wspomaga nas niewielki, ale bardzo dzielny oddział nieodstępujący nas o krok. To niejednokrotnie dzięki jego zaangażowaniu jesteśmy w stanie kontynuować rozgrywkę. Na końcu gry czeka na nas zasłużona niespodzianka, ale by do niej dotrzeć trzeba zmierzyć się ze wszystkimi przeszkodami oraz przeciwnościami jakie napotkamy na swej niecodziennej drodze ;-).

Grę Privates można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Edukacyjne.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję niecodziennego Naughty Bear, które odmieni Wasze postrzeganie pluszowych maskotek, a także promowanego na sieciowe Grand Theft Auto MMO APB oraz od lat wyczekiwanego StarCrafta II: Wings of Liberty - czy firma Blizzard wywiązała się z obietnic?

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.