Shadow Assassin na weekend

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Shadow Assassin - rodzimą produkcję łączącą w sobie elementy zarówno gry zręcznościowej jak i logicznej. Dodatnią cechą tytułu jest fakt, iż zahacza on swoją fabułą o wydarzenia i postaci z historii naszego kraju.

Gracz wciela się w członka bractwa Cieni stworzonego z rozkazu króla Jagiełły do walki z Krzyżakami. Choć wątek historyczny jest tylko prostym tłem do zabawy, warto się z nim zapoznać i dokładnie czytać wszystkie opisy. Oprócz ciekawostek z przeszłości w grze zetkniemy się również z dobrze przygotowanym i rozbudowanym samouczkiem, z którym także warto się zapoznać.

Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Nasze główne zadanie polega na przemierzaniu długich korytarzy celem przedostania się do kolejnych komnat. Natrafimy tam na różnych przeciwników, których najlepiej eliminować z zaskoczenia. Walka to czysto zręcznościowa zabawa polegająca na odpowiednio szybkim wciskaniu pojawiających się znaków. Na swojej drodze napotkamy szereg rozmaitych przeszkód (np. zamknięte wrota), których pokonanie będzie wiązało się z rozwiązaniem jednej z wielu zagadek logicznych bądź też zwykłym obejrzeniem reklamy.

Grafika w grze choć amatorska, trzeba przyznać posiada swój specyficzny, mroczny klimat. Równie ciekawie prezentuje się oprawa audio. Sporą zaletą tytułu jest również fakt, że udostępniono go za darmo. Jeżeli lubicie klimaty skradanek, zwłaszcza z podtekstem politycznym, to z Shadow Assassin z pewnością spędzicie kilka miłych chwil.

Grę Shadow Assassin można pobrać w dziale:

Programy (dla Android) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Shadow Assassin na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

© dobreprogramy

Komentarze