Fajny wpis - pożyczony od MaxDemage :P

Witam was moi drodzy, na mojej aukcji, której przedmiotem jest ten wpis blogowy.

Wpis jest oczywiście w idealnym stanie ortograficznym i interpunkcyjnym. Możliwe są drobne babole językowe związane z moimi problemami z odmianą tę, tą, ale w natłoku tekstu są one niewidoczne. Wpis dobrze prezentuje się zarówno na liście pozostałych wpisów jak i na głównej stronie bloga. Nie wiem jak się sprawa ma z główną-główną.

Wbrew informacjom w sieci dotyczącym blogów, jest on w pełni modyfikowalny i nie jest ograniczony regionalnie.

1+1=smartfon idealny? Premiera One Plus One

Ideał. Jak wiadomo "takie coś" nie istnieje w rzeczywistości. Każdy ma także inne wyobrażenie tegoż ideału. Co innego w matematyce, wszystko idealne, piękne - sfera, okrąg, punkt, trójkąt równoboczny itd. A czy proste równanie matematyczne z tytułu może dać wynik zbliżony do ideału? Jako, że założenia jest to nie wykonalne to odpowiedź brzmi - nie, twórcom tego urządzenia chodziło jednak by sprostać wymaganiom jak największej liczby użytkowników i uzyskać (prawie :) idealny stosunek jakości do ceny.

Google Camera i Chromoting gotowe do pobrania w sklepie Play czyli (nie)typowa środa z Google

Jest środa. Od pewnego czasu Google przyzwyczaiło już nas do tego, że tego dnia następuje wysyp aktualizacji aplikacji z Mountain View.

Tym razem jest to Wielka Środa (dla nie katolików - trwa Wielki Tydzień, ostatni tydzień Wielkiego Postu) i zapewne nie z tego powodu, ale jednak jest nieco inaczej niż zwykle, ponieważ dziś otrzymujemy dwie nowe aplikacje.

Google Camera

Tutaj nie trzeba wiele pisać, bo nazwa mówi sama za siebie.

Facebook kupi projekt Oculus Rift za 2 mld dolarów

Nie będę się wdawał w opisywanie co to jest Facebook ani Oculus Rift ani w szczegóły tego wydarzenia. Ani nawet to, że kupuje właściwie Oculus VR czyli firmę/producenta urzadzenia Oculus Rift. To tylko taki, mały, emocjonalny niusik. Moim zdaniem to raczej wiadomość z rodzaju tych mniej napawających optymizmem.

Ucieszy na pewno fanów "farmienia". Będzie można poczuć się jak najprawdziwszy rolnik dzięki wersji Farmville na OR. Nie, no to żart jest (a może nie?). Teraz rozmowy na fejsie nabiorą głębi...

Samsung Gear drugiej generacji - nowy smartwatch już oficjalnie

Tego się nie spodziewałem. Ledwie kilka godzin temu, dzięki @evleaks, poznaliśmy pierwsze zdjęcia, nowej wersji sprytnego zegarka od Samsunga... A tu niespodzianka! Firma Samsung właśnie oficjalnie przedstawiła swoje nowe, nadgarstkowe produkty. Niespodzianka, bo większość spodziewała się premiery dopiero na imprezie Unpacked 5.

Nieco dziwne posunięcie ponieważ od tego wydarzenia dzieli nas jedynie kilka godzin.

CES 2014: Co tam słychać u Samsunga? W telegraficznym skrócie

Właśnie skończyła się konferencja firmy Samsung. Co nowego zaprezentowano? Coś zaskoczyło?

Samsung Smart Home

Będzie można dzwonić z lodówki! To mnie zaskoczyło. Ogólnie pomysł nie jest nowy, jeśli chodzi o Mądry Dom, ale w tej chwili to nadal przyszłość niż teraźniejszość. Pozycja jaką ma firma Samsung na pewno pozwoli tej technologii szybciej się rozwijać i trafić do większej ilości domów.

UHD

Ultra High Deinition. Super ostry obraz, na największym dostępnym w sprzedaży telewizorze. Naprawdę DUŻYM i krzywym.

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2014!

Serdeczne życzenia dla wszystkich czytelników Dobrych Programów, tym aktywnym, szczególnie "Betonowi" i tym anonimowym. Życzenia oczywiście płyną także do całej redakcji, co byś my bez was?... :D

Oby Nowy Rok przyniósł to co najlepsze!

  • Nowy rok jeszcze nie śpiewa z estrad
  • stary pachnie już dosyć nieświeżo.
  • Niemożebnie hucznego Sylwestra
  • od Songokuu z rodziną (bez zwierząt).

Cyanogenmod oficjalnie z aplikacjami Google. AllCast coraz bliżej

Wciąż dużo się dzieje wokół Cyanogen Inc. i romu CyanogenMod. Niedawno powstała firma dostała kolejne wsparcie finansowe od nowych inwestorów w wysokości 22 milionów dolarów. Dzięki temu mogą być zatrudnieni kolejni programiści a co za tym idzie przyspieszą prace nad usprawnianiem i rozwijaniem CM.

W tej chwili stała grupa osób pracujących w firmie to 25 osób. Koushik Dutta