Spark Spark 2.6.3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Spark to wygodny, szybki i innowacyjny klient poczty elektronicznej, wyposażony w świetne narzędzia do ustalania priorytetów e-maili.

Spark jest nie tylko ładny i wygodny. To jeden z potężniejszych klientów poczty, z jakich można korzystać na urządzeniach mobilnych. Skrzynkę odbiorczą można przeglądać w widoku klasycznym, gdzie e-maile są wyświetlane chronologicznie, lub z „inteligentnym sortowaniem”. W tym drugim widoku Spark stara się wydobyć najważniejsze wiadomości na pierwszy plan i zredukować widoczność informacji mniej potrzebnych. Pod tym względem Spark przypomina wyłączony już Google Inbox.

Spark świetnie współpracuje ze skrzynkami IMAP i Exchange z różnymi typami zabezpieczeń. e-maile mniej ważne można szybko przenosić do archiwum, usuwanie i odkładanie na później wymaga jedynie przesunięcia palcem po ekranie. Odpowiedzi możemy wysyłać o wyznaczonym czasie. Ponadto Spark nie jest hałaśliwy – może powiadamiać o e-mailach tylko od osób, które znamy. Nie zabrakło wyszukiwarki.

W Sparku można też pracować zespołowo. Zespół może prowadzić dyskusję i wspólnie komponować e-maile. Wkrótce Spark ma dorobić się także kalendarza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!