Squish na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Squish - zręcznościową łamigłówkę, w której przyjdzie nam pokierować losami pewnego chłopca. Dzięki naszemu refleksowi i jasnemu umysłowi bohater będzie przemierzał kolejne etapy gry.

Jego głównym zadaniem jest przedostanie się do wyjścia z układu, otwierającego się przed nim dopiero w momencie zebrania wszystkich pozostawianych na planszy przedmiotów. Za pomocą klawisza "X" jesteśmy w stanie ułatwić sobie zadanie "zwijając" cały plan gry do jednego, płaskiego poziomu. W tej to opcji kryje się sedno zabawy, ponieważ nieumiejętne jej zastosowanie może doprowadzić bohatera do zguby. Koniecznym jest, by wiedzieć kiedy dokładnie motywu użyć i w jakim konkretnie czasie. Wszystko to zbiera się na niezłą łamigłówkę, w której dodatkowo postanawiają przeszkodzić nam złe jeże oraz inne stworki. Gra mimo swej raczej przeciętnej oprawy graficznej potrafi wciągnąć na dłużej, głównie dzięki bardzo ciekawemu połączeniu elementów zręcznościowych z logicznymi.

Grę Squish można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje tak mocnych tytułów jak Dead Space, Far Cry 2 oraz Command & Conquer: Red Alert 3. Przyglądamy się również grze planszowej na motywach popularnego MMO firmy Blizzard, World of Warcraft: The Adventure Game - bo przecież nie zawsze trzeba siedzieć przed monitorem, by dobrze sie bawić.

© dobreprogramy