Stranded II na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Stranded II, kolejną część symulatora życia na bezludnej wyspie od Unreal Software. Fabuła gry generalnie nie uległa zmianie, w dalszym ciągu począwszy już od pierwszego dnia na wyspie, walczymy o przetrwanie kompletując, a następnie łącząc ze sobą potrzebne do przeżycia akcesoria.

W stosunku do pierwszej części Stranded, mile zaskakuje poprawiona oprawa graficzna oraz poszerzony asortyment dostępnych przedmiotów, narzędzi oraz produktów spożywczych. Przekłada się to na większą liczbę kombinacji ich połączeń co sprawia że gra jest ciekawsza, jeszcze bardziej wciągająca i zaskakująca. Dźwięki pozostały bez zmian, otaczają nas jedynie odgłosy dżungli i dzikich zwierząt. Celem gry jest walka o przetrwanie, a następnie jak najszybsze opuszczenie wyspy.

Grę Stranded II można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Symulatory.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, wszystkich zainteresowanych dalszymi losami vortalowego Pirata zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć jakiego psikusa w tym tygodniu zgotowała Piratowi jego Papuga ;-).

© dobreprogramy