r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

THQ za darmo rozdaje grę Metro 2033

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma THQ, pozostająca nadal w tarapatach finansowych, ostatnimi czasy stara się polepszyć swoją sytuację na różnych frontach, także wizerunkowym — czyli walczy o szacunek graczy. Nie tak dawno zaproponowali nam Humble Bundle ze swoimi produkcjami, który to zestaw zaczął cieszyć się ogromna popularnością i już poszerzono go o kolejne gry, a teraz za darmo firma zaczęła rozdawać do tego klucze na klimatyczną strzelankę Metro 2033.

Droga do bezpłatnego pozyskania naprawdę porządnej gry jest prosta. Należy polubić odpowiednią stronę na Facebooku, a wygenerowany zostanie kod aktywacyjny. Możemy potem zdecydować się na pobranie pliku, przygotowanego przez THQ, który poprowadzi nas za rączkę przez proces instalacji, albo od razu aktywować produkt z poziomu klienta usługi Steam. Niezła zachęta do poznania Metro: Last Light szykowanego na 2013 rok...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.