Skmei 1250 — tani „smartwatch"

Kilka miesięcy temu, oczarowany wyprzedażami postanowiłem kupić zegarek na chińskiej stronie. Była to trochę impulsywna decyzja uwarunkowana tym, że wróciłem do domu późno w nocy, a promocje już się kończyły - wybrałem więc inteligenty zegarek, który dobrze wygląda. Przez moją lekkomyślność i późną godzinę nie zrobiłem większego researchu na temat producenta, jak i urządzenia, więc mogłem dostać w paczce produkt jakiejkolwiek jakości, ale oto on:

Skmei 1250

One Plus 5T — przecieki o nowym smartfonie?

Coraz częściej z różnych zagranicznych portali docierają do nas przecieki, które w bardzo dużej części, lub całkowicie się potwierdzają. Zrobiła się z tego niejaka moda, producenci coraz to — specjalnie, czy też przypadkowo udostępniają urywki zdjęć, opisy, ale i rendery swoich produktów, aby zainteresować przyszłych konsumentów.

W niedzielę na portalu gizmochina.com pojawiła się informacja o nowym smartfonie od OnePlus, który miałby nosić nazwę 5T.

Historia o krzemowej pieczeni

Witajcie,minęło trochę czasu od mojego ostatniego wpisu, co również jest spowodowane tym, że troszeczkę odbiegłem od portalu na jakiś czas. Niedawno przydarzyła mi się taka historia; Mój laptop spełniał mi funkcje komputera stacjonarnego, działał bardzo dobrze, i na nic nie narzekałem. Wiadomo, czas nie obchodzi się z niczym delikatnie, dlatego wybaczyłem mu wszystkie niedoskonałości. Pewnego razu uznałem, że Windows 10 nie jest idealnym tworem na ten komputer, sterowniki chyba ''nie dają rady'', a i sam windows chodzi bardzo niepłynnie.

Acer Aspire E1-530, czyli tani ale wydajny

Po kolejnej przegranej w szatańskiej grze League of Legends postanowiłem w końcu spojrzeć na sprzęt który dzisiaj wręczył mi kurier. Moja dziewczyna potrzebowała szybko laptopa na studia, więc razem z nią przeszukałem znany serwis aukcyjny, gdzie po paru chwilach wybrała najbardziej jej odpowiadający. Spojrzałem na parametry, i na cenę, później na opinie z użytkowania - uznałem, że to okazja, z którą nie warto zwlekać. Za 800 złotych zakupiliśmy Acer Aspire E1-530. Jego cena utwierdziła mnie w tym, jak bardzo rozwinęła się technologia.