UninstallView 1.38

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

UninstallView to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, które przeznaczone jest do zarządzania oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze z systemem Windows.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i stanowi ciekawą alternatywę dla modułu 'Programy i funkcje' lub 'Dodaj/usuń programy' oferowanego przez środowisko operacyjne. Umożliwia on wygodne odinstalowywanie zbędnych aplikacji i gier, dysponując przy tym dostępem do wielu przydatnych informacji o każdej z nich. Znajdziemy wśród nich dane o dokładnym oznaczeniu wersji, koncie użytkownika, dla którego pozycja została zainstalowana, producencie, lokalizacji deinstalatora, nazwie instalatora, rozmiarze pliku, języku oraz kluczu w rejestrze systemowym.

Z poziomu UninstallView łatwo wygenerujemy również raport HTML zawierający wszystkie wspomniane informacje o zainstalowanym na komputerze oprogramowaniu.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!