UninstallView 1.23

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

UninstallView to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, które przeznaczone jest do zarządzania oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze z systemem Windows.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i stanowi ciekawą alternatywę dla modułu 'Programy i funkcje' lub 'Dodaj/usuń programy' oferowanego przez środowisko operacyjne. Umożliwia on wygodne odinstalowywanie zbędnych aplikacji i gier, dysponując przy tym dostępem do wielu przydatnych informacji o każdej z nich. Znajdziemy wśród nich dane o dokładnym oznaczeniu wersji, koncie użytkownika, dla którego pozycja została zainstalowana, producencie, lokalizacji deinstalatora, nazwie instalatora, rozmiarze pliku, języku oraz kluczu w rejestrze systemowym.

Z poziomu UninstallView łatwo wygenerujemy również raport HTML zawierający wszystkie wspomniane informacje o zainstalowanym na komputerze oprogramowaniu.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
stemil99   8 #10 28.10.2017 15:38

Jak na razie wszystko co miałem do posprzątania wykonał na 5!

  #9 11.09.2017 14:05

@Bogdan_G: Wypróbowałem tego Total Uninstall Pro 6 i nigdy więcej. Miałem po nim taką jazdę z kompem, że nie mógł się uruchomić i ciągle restartował, a potem wyskakiwało narzędzie do naprawy. Możliwe, że była też moja wina, ponieważ nie jestem dobry w tych programach. Z Revo nie miałem takich problemów, z IObit również nie, a UninstallView wydaje mi się zbyt słaby coś w stylu windowsowego deinstalatora.

PS
Wychodzi na to, że problem stworzył IObit, bo próba jego usunięcia za pierwszym razem stworzyła powyższe komplikacje. Poprawiłem raz jeszcze Total Uninstall, ponieważ inne nie mogły go usunąć i już nie ma śladu ani po IObit i ani po problemach z windows.

PS 2
Jednak problemy stwarza Total Uninstall Pro.

Autor edytował komentarz.
Bogdan_G   19 #8 30.08.2017 10:45

@Paweel12: Przypomniałem sobie, że dawno śmietnika windows nie sprzątałem, więc użyłem przed chwilą privazera portable.
Po ustawieniach spraw do czyszczenia, podczas analizy, ustawiłem priorytet na wysoki i w kilka minut mam wysprzątane. To idealny program, bo raz, że sprząta to, co system zapisuje w logach, czyści resztki i stare pliki, - ale też zeruje puste sektory i uwalnia je od błędów logicznych systemu plików.
https://images81.fotosik.pl/774/aee4d1efb4b9fb04med.png

Autor edytował komentarz w dniu: 30.08.2017 10:45
Bogdan_G   19 #7 30.08.2017 10:25

@Paweel12: Miałem dożywotnia licencję na total uninstall 6, parę lat używałem. Przeniosłem licencję na inny komputer.
Teraz, gdy znam się na znajdowaniu ukrytych, chronionych, rozszerzeń plików i folderów, a nawet na usuwaniu pozostałości w rejestrze, to wolę sam sprzątać.
Nie ma takiego programu, który miałby dostęp do wszystkich ukrytych i chronionych folderów w windows. A nawet usunięte wirusy pozostają w punktach przywracania, cache dll, w tysiącach logów systemowych. Windows tłucze takie logi masowo.

W rejestrze są odniesienia do tego, co jest ukryte, nawet w punktach przywracania. jazda na tym polega, że programy nie kasują wszystkich pozostałości. Nawet FRST, gdy umie się zrobić fix. Trzeba usuwać samemu wiele niebezpiecznych rzeczy a potem dopiero resztki tego, co zostawi nawet najlepszy uninstaller w rejestrze.

A jeśli chodzi przykładowo o wirusa i MBAM usunie pozostałość. Też dd, bo MBAM pozostawia wpisy w rejestrze, czy w punktach przywracania.

  #6 30.08.2017 09:56

@Bogdan_G: Czyli jednak polecasz Total Uninstaller bardziej niż UninstallView?

Bogdan_G   19 #5 30.08.2017 09:52

@Paweel12: Total uninstall jest najlepszy, ale płatny i można w nim nawet odinstalować/zarządzać usługami, także robić backupy zainstalowanych programów, czyli z wpisami w rejestrze i ustawieniami.
Boost4soft any uninstaller jest darmowy prostszy od cepa i odinstalowuje lepiej, niż revo, na poziomie total uninstalla.
Z kolei produkty iobit, to malware, spam i szpieg.
Miałem zarejestrowany ashampoo uninstaller, revo i jeszcze geek uninstaller, wise program uninstaller, soft organizer - czyli dużo nawet płatnych programów w wersji PRO z giveaway.

  #4 30.08.2017 09:21

@Bogdan_G: A co powiesz na IObit Uninstaller, lepszy od tego co proponujesz? Jeszcze znalazłem Total Uninstall i Uninstall Tool.

Autor edytował komentarz.
Bogdan_G   19 #3 28.08.2017 21:08

@Paweel12: Revo i w drzewo. Wszystko, co integruje się z systemem - nvidia, jakieś nero, tuneup, antywirusy - wszystkie z uprawnieniami administratora, frameworki itd - wyszukiwanie pozostałości i usuwanie zaznaczonych - to normalne wykończenie systemu i rejestru. Zrobiło się jakieś narzędzie terrorystyczne.
Uninstalleview, to najlepszy program do odinstalowania, działa nawet na win 10. Można nim odinstalowywać wszystko.

  #2 28.08.2017 20:38

@Bogdan_G: Czy ten program faktycznie taki dobry? Stosowałem ostatnio ciągle Revo Pro, ale widzę dużo negatywnych opinii o nim ostatnimi czasy.

Bogdan_G   19 #1 17.05.2017 13:03

Jest na stale u mnie. Przynajmniej nie jest nadgorliwy, jak revo, geek uninstaller, czy wise program uninstaller - które potrafią usunąć systemowe biblioteki współdzielone.
Bezpieczne odinstalowanie - bezcenne.