r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zatanna kolejną nową postacią w Injustice: Gods Among Us

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ekipa NetherRealm Studios już na przykładzie przeróbki Mortal Kombat pokazała, że miała zamiar wyciągać pieniądze od fanów bijatyk, oferując kolejne postaci w formie DLC i w przypadku Injustice: Gods Among Us plany swoje raźno kontynuuje. Po odpłatnym zaproponowaniu już takich herosów z kart komiksów wydawnictwa DC jak Lobo, Batgirl, generał Zod, Martian Manhunter plus Scorpion z Mortala, dorzuca do puli czarodziejkę Zatannę, która w kolorowych zeszytach zadebiutowała w 1964 roku.

W grze ujrzymy ją jeszcze w starym kostiumie, sprzed wielkiego restartu całej linii DC we wrześniu 2011 roku. Wojowniczka posługuje się oczywiście magią, potrafi znikać, teleportować się, przejmować kontrolę nad umysłem przeciwnika czy ciskać kulami ognistymi. Pojawi się do pobrania z rynku Xbox Live i PlayStation Store 13 sierpnia, w cenie odpowiednio 400 Microsoft Points oraz niecałych 5 euro.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.