Zerofill 1.06

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zerofill to niewielkie narzędzie, z pomocą którego nadpiszemy zerami nieużywaną przestrzeń na dysku twardym komputera. Takie działanie da pewność, że przechowywane kiedyś na urządzeniu dane nie będą możliwe do odzyskania nawet przy użyciu specjalistycznego oprogramowania.

Program wspiera większość dostępnych na rynku magazynów danych i zaznaczyć należy, że nie powinien być używany wraz z nośnikami SSD. Jego obsługa, chociaż narzędzie nie posiada graficznego interfejsu, jest banalnie prosta i ogranicza się do wykonania w konsoli zaledwie jednego polecenia - 'zerofill parametr:', gdzie parametr to litera dysku, który chcielibyśmy wypełnić zerami.

Czas potrzebny na wcześniej wspomnianą operację uzależniony jest od pojemności nośnika danych oraz wolnej przestrzeni dyskowej. Zerofill wyświetla pasek postępu, który obrazuje ilość przetworzonych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!