A+ Folder Locker Free Edition ikona

A+ Folder Locker Free Edition1.1

WindowsArchiwumProgramy archiwalneA+ Folder Locker Free Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A+ Folder Locker Free Edition to narzędzie, którego zadaniem jest ochrona poufnych danych. Pozwala ono zabezpieczać dowolne pliki i foldery przed innymi użytkownikami komputera, a nawet hakerami. Wszystkie cenne dane umieszczane mogą być w specjalnych, zaszyfrowanych obszarach lub zakamuflowane i zapisane na dysku jako pliki graficzne.

Program jest krokiem w stronę użytkowników, którzy lubią dbać o swoje dokumenty, prywatne zdjęcia itp. Umożliwia stworzenie wirtualnej „szufladki” i przechowywanie w niej cennych danych w zaszyfrowanej postaci. Wśród obsługiwanych przez A+ Folder Locker Free Edition mechanizmów szyfrowania znalazły się takie algorytmy jak 3DES, Blowfish, Cast128, DES, Ice/Ice2, RC2/RC4, Rijndael, Serpent, Tea, Thin Ice oraz Twofish. Zabezpieczane dane mogą zostać dodatkowo skompresowane.

Kolejnym sposobem ochrony danych jest kamuflaż, tj. zapisywanie ich w istniejącym już pliku graficznym. W przypadku kiedy niepowołana osoba otworzy taką grafikę nie zobaczy nic poza samym obrazem. A+ Folder Locker Free Edition wyposażony został także w wirtualną klawiaturę, która uniemożliwia przechwycenie wpisywanych przez użytkownika haseł oraz narzędzie do trwałego kasowania danych.

Udostępnij
A+ Folder Locker Free Edition 1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 387
Data aktualizacji15 lut 2013
Rozmiar pliku4.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
A+ Folder Locker Free Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)