WindowsGryLogiczne i karcianeA Magnetic Adventure

A Magnetic Adventure

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A Magnetic Adventure to świetna gra logiczna w oryginalnej oprawie i z niebanalnymi rozwiązaniami.

Niewielkich rozmiarów magnesem możemy chwytać wszystkie metalowe przedmioty znajdujące się w polu gry i dowolnie przemieszczać je przy pomocy myszki.

Celem naszych działań ma być wypełnienie określonego zadania z jakim spotkamy się na każdej z kolejnych plansz. Zazwyczaj wszystko sprowadza się do przemieszczenia określonego przedmiotu z jednego punktu do drugiego, ale nie ominie nas również strzelanie do celu, co oznacza że oprócz tęgiego umysłu przyda się czasem nieco umiejętności zręcznościowych.

Przeciągając wybrane przedmioty należy wziąć pod uwagę cały ciąg przyszłych zdarzeń, które w konsekwencji naszych wcześniejszych działań, mają przybliżyć nas do pomyślnego zakończenia układu. Niekiedy warto zastanowić się dwa razy zanim ruszymy wajchą czy wciśniemy jakiś tajemniczy przycisk, albowiem jeden niewłaściwy krok może zniweczyć wszystkie nasze dotychczasowe starania.

W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję przekonać się jaką pomysłową pozycją jest A Magnetic Adventure. Chcąc zaliczać kolejne układy nie należy myśleć schematycznie ani bazować na doświadczeniach z poprzednich plansz. Rozwiązania niejednokrotnie okazują się być jedyne w swoim rodzaju. Czasem ciężko do nich dotrzeć, zwłaszcza w dalszej części gry, ale na szczęście nad wszystkim czuwa asystent pomocy umieszczony w prawym dolnym rogu ekranu. Pozytywnie zaskakuje również mnogość i odmienność układów, a także sposobów rozwiązań różnych zagadek.

Trzeba przyznać, że A Magnetic Adventure to oryginalna i zarazem niezwykle wciągająca pozycja. Ponadto całość przedstawiona została w bardzo dobrej i przyjemnej oprawie audiowizualnej. Te wszystkie aspekty, a także wiele innych, które odkryjemy w trakcie gry z pewnością spowodują, że pozycja zainteresuje sporą rzeszę graczy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.88 ocen
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań6 993
Data aktualizacji9 lut 2012
Rozmiar pliku44.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)