bEDpdtTV
A posteriori ikona

A posteriori5.0.4.1032

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A posteriori to program przeznaczony do sporządzania dowolnych raportów i analiz. Można go zintegrować z większością baz danych, w szczególności z bazami systemów ERP.

bEDpdtTX

Bogata wizualizacja wyników na różnorodnych wykresach zapewnia ich wysoką czytelność i szybką interpretację. Wykresy posiadają funkcjonalność bogatej nawigacji - obracania, zmiany skali, powiększania, pomniejszania oraz przesuwania w dowolne miejsce na ekranie. Tabela została również starannie dopracowana aby zapewnić wygodne korzystanie z niej – dane można sortować, filtrować, wyszukiwać itp. Użytkownicy swobodnie decydują o parametrach wyświetlania poszczególnych elementów i mogą dostosowywać sposób wizualizacji do bieżących potrzeb.

Ważną cechą A posteriori jest bieżące czytanie bazy, użytkownik zawsze otrzymuje informacje aktualne na moment ich wyliczenia. Program wyróżnia także prostota użytkowania, jest on stworzony w sposób przyjazny dla użytkowników biznesowych, także tych nie posiadających dużej wiedzy z zakresu IT. Równocześnie dostępny jest dla nich bogaty zestaw funkcjonalności od samodzielnego sporządzania raportów i analiz przez ich swobodne pogłębianie i modyfikowanie, drukowanie tabel i wykresów, eksportowanie aż po sprawdzanie rekordów źródłowych.

Udostępnij
A posteriori 5.0.4.1032wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.74 oceny
Twoja ocena:
ProducentOrderSoft
Liczba pobrań636
Data aktualizacji18 lut 2013
Rozmiar pliku31.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
A posteriori ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDpdtUT