bEgsAHit
ABC-Update ikona

ABC-Update2.2.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ABC-Update to bardzo proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu usługa Windows Update będzie działać zgodnie z harmonogramem zdefiniowanym przez użytkownika.

bEgsAHiv

Koniec z czekaniem na aktualizacje Windowsa

Kiedy uruchamiasz komputer, by rozpocząć pracę, to ostatnią rzeczą, o której marzysz, są ciągnące się w nieskończoność aktualizacje systemu operacyjnego Windows. Chcąc rozwiązać ten problem warto zainstalować ABC-Update, czyli darmowy program, który można obsługiwać w tradycyjny sposób za pomocą interfejsu lub też przy użyciu wiersza poleceń.

Bardzo prosta obsługa

ABC-Update umożliwia nie tylko na pobieranie i instalowanie aktualizacji, ale pozwala także na usuwanie wybranych update’ów. Wspomniane opcje są dostępne w każdej z w/w wersji, ale tylko edycja z GUI oferuje funkcję planowania. Sami decydujemy, w jakich dniach i godzinach (np. popołudniami lub w weekendy) mają być przeprowadzane aktualizacje i – w razie potrzeby – restarty naszego komputera.

Nie tylko dla domowych użytkowników

Warto dodać, że z programu ABC-Update mogą z powodzeniem korzystać również administratorzy. Przed rozpoczęciem wykonywania jakichkolwiek zadań aplikacja wygeneruje listę dostępnych PC, z której wybierzemy urządzenie, jakie chcemy zaktualizować.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja do ręcznego zarządzania aktualizacjami systemu Windows
  • działanie Windows Update zgodnie z harmonogramem ustalonym przez użytkownika
  • obsługa za pomocą GUI i wiersza poleceń
  • idealne narzędzie dla administratorów sieci komputerowych
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ABC-Update 2.2.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań468
Data aktualizacji22 sty 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ABC-Update ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgsAHja
bEgsAHjr