bETxMamt
Ableton Live ikona

Ableton Live11.0.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ableton Live to program, który umożliwia tworzenie, produkowanie i wykonywanie utworów muzycznych. Charakteryzuje się intuicyjnym, choć bardzo rozbudowanym interfejsem użytkownika, co sprawia, że jest on adresowany do mniej doświadczonych użytkowników.

bETxMamv

Narzędzie pracuje w czasie rzeczywistym i na bieżąco synchronizuje zmiany wprowadzone w poszczególnych plikach. Ableton Live pozwala zatem na edytowanie i modyfikowanie wybranych utworów w dowolnej chwili. Warto dodać, że do obsługi programu można wykorzystać klawiatury lub też kontroler. Aplikacja oddaje do dyspozycji szereg instrumentów muzycznych, dźwięków i inne narzędzia do tworzenia muzyki z każdego gatunku. Dostępne są także rozmaite efekty do przetwarzania i ulepszania dźwięków.

W ramach Ableton Live użytkownicy otrzymują: Ableton Live, 9 instrumentów do wypróbowania, 41 efektów do przetwarzania audio i MIDI, a także Max for Live oferującego dostęp do wielu instrumentów, efektów i opcji personalizacji stworzonych przez społeczność Live.

Program do działania wymagania procesora Intel Mac z Mac OS X 10.7 lub lepszym bądź PC z Windows 7 lub Windows 8, wielordzeniowego procesora, 2 GB RAM, wyświetlacza z Uwaga! Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

Udostępnij
Ableton Live 11.0.6wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena:
ProducentAbleton
Liczba pobrań86 455
Data aktualizacji16 sie 2021
Rozmiar pliku2258.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ableton Live ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETxMamF
Komentarze (13)
bETxManr