WindowsObsługa urządzeń mobilnychUsuwanie zabezpieczeńAbsinthe
Absinthe ikona

Absinthe2.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Absinthe to multiplatformowe narzędzie do przeprowadzania tzw. jailbreakingu, czyli operacji mającej na celu ominięcie ograniczeń nałożonych na urządzenia z systemem iOS przez producenta - firmę Apple.

Jailbreaking daje użytkownikowi dostęp do konta roota, które to z kolei umożliwia instalację na urządzeniu aplikacji i gier, motywów graficznych oraz różnego rodzaju rozszerzeń niedostępnych za pośrednictwem oficjalnego App Store'a. Narzędzie potrafi również usunąć blokadę (znaną jaką SimLock), która ogranicza korzystanie ze smartfonów iPhone jedynie w jednej sieci komórkowej.

Najnowsza wersja Absinthe wspiera firmware w wersji 5.1.1, a także urządzenia iPad3 (WiFi/CDMA/Global), iPad2 (WiFi/CDMA/GSM), iPad, iPhone 4S, iPhone 4 (GSM/CDMA), iPhone 3GS oraz iPod 4G i iPod 3G.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań12 938
Data aktualizacji30 maj 2012
Rozmiar pliku5.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Absinthe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)