Absolute HTML Compressor1.14

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Absolute HTML Compressor to narzędzie do optymalizacji plików zapisanych jako HTML. Dzięki niemu zmniejszymy rozmiar poszczególnych dokumentów przygotowanych w tym formacie.

Program został oczywiście przygotowany z myślą o twórcach stron internetowych. Za sprawą Absolute HTML Compressor zmniejszymy rozmiar plików HTML, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie szybkości ładowania naszej witryny sieciowej bez obaw, że w trakcie kompresowania dokumenty zostaną w jakikolwiek sposób zmodyfikowane.

Absolute HTML Compressor jest bardzo prosty w użyciu. Na początku wybieramy plik lub cały folder dokumentów, który chcemy skompresować (określając, czy narzędzie ma uwzględniać także podfoldery), a następnie klikamy przycisk 'compress', by rozpocząć operację. Co ciekawe, aplikacja umożliwia tworzenie kopii zapasowej optymalizowanych dokumentów.

Udostępnij
Absolute HTML Compressor 1.14wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań415
Data aktualizacji25 sie 2017
Rozmiar pliku0.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)