WindowsMultimediaTworzenie prezentacji i demonstracjiAcademic Presenter
Academic Presenter ikona

Academic Presenter2.0 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Academic Presenter to narzędzie przeznaczone do wykonywania zaawansowanych prezentacji, mogących zawierać nie tylko pola tekstowe i tabele, ale również rozmaite multimedia i efekty przejść. Program wyróżnia się na tle konkurencji kilkoma ciekawymi pomysłami.

Przede wszystkim, tworzone w niniejszej aplikacji prezentacje są bazowane na wektorach, pozwalając na osiągnięcie efektów niespotykanych w wielu konkurencyjnych produktach. Wreszcie nie są już problemem wielkie grafy, rozbudowane wykresy, rozgałęzione drzewka i im podobne. Tworzenie prezentacji można podzielić na dwa główne etapy: podczas pierwszego przygotowywana jest ogólna plansza zawierająca wszelkie potrzebne informacje, zdjęcia, muzykę, pliki wideo i grafikę oraz umieszczanie ich na planszy. Na tym etapie możemy tworzyć mniejsze rejony, które mają być powiększane podczas samej prezentacji - mogą one zawierać kolejne elementy, np. bardziej szczegółowe dane, raport lub wzory matematyczne i tabele.

W kolejnym kroku użytkownik wybiera animacje, ich typ i układa poszczególne klatki animacji w czasie. Przykładowo, kamera może rozpocząć prezentację od ukazania ogółu projektu, aby następnie przechodzić do poszczególnych sekcji, ukazując kolejne szczegóły w miarę "zagłębiania się" w danym temacie. To właśnie jest głównym wyróżnikiem Academic Presenter: mnogość poziomów układanych hierarchicznie. Czyni to tę aplikację dosyć ciekawym wyborem, który może przydać się szczególnie osobom często narzekającym na standardowe narzędzia tego typu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGAK Soft
Liczba pobrań1 013
Data aktualizacji17 cze 2015
Rozmiar pliku50.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Academic Presenter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)