Academic Presenter ikona

Academic Presenter2.0 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Academic Presenter to narzędzie przeznaczone do wykonywania zaawansowanych prezentacji, mogących zawierać nie tylko pola tekstowe i tabele, ale również rozmaite multimedia i efekty przejść. Program wyróżnia się na tle konkurencji kilkoma ciekawymi pomysłami.

Przede wszystkim, tworzone w niniejszej aplikacji prezentacje są bazowane na wektorach, pozwalając na osiągnięcie efektów niespotykanych w wielu konkurencyjnych produktach. Wreszcie nie są już problemem wielkie grafy, rozbudowane wykresy, rozgałęzione drzewka i im podobne. Tworzenie prezentacji można podzielić na dwa główne etapy: podczas pierwszego przygotowywana jest ogólna plansza zawierająca wszelkie potrzebne informacje, zdjęcia, muzykę, pliki wideo i grafikę oraz umieszczanie ich na planszy. Na tym etapie możemy tworzyć mniejsze rejony, które mają być powiększane podczas samej prezentacji - mogą one zawierać kolejne elementy, np. bardziej szczegółowe dane, raport lub wzory matematyczne i tabele.

W kolejnym kroku użytkownik wybiera animacje, ich typ i układa poszczególne klatki animacji w czasie. Przykładowo, kamera może rozpocząć prezentację od ukazania ogółu projektu, aby następnie przechodzić do poszczególnych sekcji, ukazując kolejne szczegóły w miarę "zagłębiania się" w danym temacie. To właśnie jest głównym wyróżnikiem Academic Presenter: mnogość poziomów układanych hierarchicznie. Czyni to tę aplikację dosyć ciekawym wyborem, który może przydać się szczególnie osobom często narzekającym na standardowe narzędzia tego typu.

Udostępnij
Academic Presenter 2.0 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGAK Soft
Liczba pobrań789
Data aktualizacji17 cze 2015
Rozmiar pliku50.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Academic Presenter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)