bETybtcR
Access Password Recovery ikona

Access Password Recovery1.6

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełAccess Password Recovery
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Access Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w bazach danych MDB/MDW/MDA.

bETybtcT

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do wspomnianych plików z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z dokumentami utworzonymi przy użyciu aplikacji Microsoft Access w wersjach 2003, XP, 2000 i 97, a także umożliwia złamanie hasła blokującego opcję edycji.

Access Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

Udostępnij
Access Password Recovery 1.6wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań7 231
Data aktualizacji16 wrz 2018
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Access Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETybtdd
Komentarze (0)
bETybtdP