ACDSee Video Studio ikona

ACDSee Video Studio3.0

WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówACDSee Video Studio
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ACDSee Video Studio to dysponujące podstawowymi funkcjami, bardzo proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do tworzenia i edycji wszelakiego rodzaju nagrań wideo. Z jego poziomu możemy także rejestrować obraz z naszego komputera oraz dźwięk z mikrofonu, a następnie wykorzystywać je w trakcie pracy nad projektem.

Proces tworzenia i edycji materiału wideo realizowany jest z wykorzystaniem osi czasu. To właśnie za jej pośrednictwem dodajemy do projektu kolejne elementy, ustalamy ich kolejność, czas trwania itp. Program pozwala użytkownikowi wykorzystywać w pracy nagrania wideo w najpopularniejszych formatach oraz pliki dźwiękowe. Do naszej dyspozycji oddano również zestaw narzędzi, służących do przechwytywania obrazu z ekranu komputera, rejestrowania dźwięku z zewnętrznego źródła, nakładania na obraz napisów, a także efektów przejść pomiędzy kolejnymi materiałami.

ACDSee Video Studio pozwala łatwo tworzyć atrakcyjne materiały wideo możliwe do odtworzenia na komputerze, stacjonarnym odtwarzaczu DVD czy nawet smartfonie. Z jego poziomu przygotujemy i opublikujemy również nasze nagrania na łamach serwisu YouTube. Narzędzie pozwala zapisać efekty naszej pracy w formatach MP4, AVI, WMV, MOV, M4V, MKV i MP3, a dzięki wsparciu technologii CUDA proces renderowania przeprowadzany może być znacznie szybciej przy użyciu mocy obliczeniowej nowoczesnych układów graficznych NVIDIA.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 31 dni.
  • Do korzystania z programu wymagane jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika, które założyć można podczas pierwszego uruchomienia.
Udostępnij
ACDSee Video Studio 3.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań207 697
Data aktualizacji29 maj 2018
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ACDSee Video Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)