iOSMultimediaStreaming muzykiAcer Music
Acer Music ikona

Acer Music2.10.2003

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Acer Music to część większego pakietu aplikacji do obsługi chmury firmy Acer. Różni się ona nieco od innych popularnych chmur tym, że głównym magazynem naszych plików pozostaje komputer, a urządzenia mobilne zapewniają nam dostęp do zapisanych na nim danych.

Aby skorzystać za aplikacji nie trzeba posiadać żadnego sprzętu Acer. Wystarczy założyć darmowe konto (możemy tego dokonać z poziomu aplikacji). Acer Music to odtwarzacz muzyczny, który zapewnia nam dostęp do muzyki zgromadzonej na naszym komputerze. Możemy jej słuchać strumieniowo, bądź też pobrać wybrane utwory do pamięci offline. Wraz z aplikacją otrzymujemy także proste narzędzia do tworzenia playlist.

Podział na drobne aplikacje choć wydaje się sprawiać poczucie elastyczności, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Każdą aplikację musimy oddzielnie pobierać i konfigurować. W wersji na iOS zabrakło znanego z Androida Acer Portal, czyli zbiorczego programu gromadzącego wszystkie aplikacje w jednej.

Acer Music jest ciekawą propozycją nie tylko dla posiadaczy sprzętów firmy Acer, ale dla każdego kto w łatwy sposób chce uzyskać zdalny dostęp do swojej kolekcji muzyki, zgromadzonej na komputerze. Aplikacja, jak i konto w usłudze są darmowe. Całość działa bardzo stabilnie, niestety interfejs pozostaje wierny stylowi z iOS 6.0.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAcer, Inc.
Liczba pobrań82
Data aktualizacji26 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Acer Music ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)