bEirDyrp
Acer Photo ikona

Acer Photo4.00.2002

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Acer Photo to część większego pakietu aplikacji do obsługi chmury firmy Acer. Różni się ona nieco od innych popularnych chmur tym, że głównym magazynem naszych plików pozostaje komputer, a urządzenia mobilne zapewniają nam dostęp do zapisanych na nim danych.

bEirDyrr

Aby skorzystać za aplikacji nie trzeba posiadać żadnego sprzętu Acer. Wystarczy założyć darmowe konto (możemy tego dokonać z poziomu aplikacji). Acer Photo zapewnia nam dostęp do zdjęć zgromadzonych na naszym komputerze. Dodatkowo pozwala na automatyczną synchronizację tych wykonanych naszym telefonem bądź tabletem. Nie zabrakło także prostych narzędzi do edycji.

Podział na drobne aplikacje choć wydaje się sprawiać poczucie elastyczności, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Każdą aplikację musimy oddzielnie pobierać i konfigurować. W wersji na iOS zabrakło znanego z Androida Acer Portal, czyli zbiorczego programu gromadzącego wszystkie aplikacje w jednej.

Acer Photo jest ciekawą propozycją nie tylko dla posiadaczy sprzętów firmy Acer, ale dla każdego kto w łatwy sposób chce uzyskać zdalny dostęp do swoich zdjęć oraz otrzymać możliwość łatwej synchronizacji ze swoim komputerem. Aplikacja, jak i konto w usłudze są darmowe. Całość działa bardzo stabilnie, niestety interfejs pozostaje wierny stylowi z iOS 6.0.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAcer, Inc.
Liczba pobrań104
Data aktualizacji26 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Acer Photo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEirDysn