AndroidAkcesoriaPrzechowywanie w chmurzeAcer Portal
Acer Portal ikona

Acer Portal3.9.4.2006

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Acer Portal to zbiorcza aplikacja do obsługi chmury firmy Acer. Różni się ona nieco od innych popularnych chmur tym, że głównym magazynem naszych plików pozostaje komputer, a urządzenia mobilne zapewniają nam dostęp do zapisanych na nim danych.

Aby skorzystać za aplikacji nie trzeba posiadać żadnego sprzętu Acer. Wystarczy założyć darmowe konto (możemy tego dokonać z poziomu aplikacji). Portal Acer sam w sobie nie oferuje nam prawie żadnych narzędzi. Okno główne zawiera skróty do 6 usług: abPhoto, abVideo, abMusic, abDocs, Zdalne pliki. Każda z nich to samodzielna aplikacją, którą należy pobrać ze sklepu i zainstalować. Następnie będziemy ją uruchamiali z poziomu Portal Acer.

Takie rozwiązanie ma nam dać poczucie możliwości dowolnej konfiguracji naszej chmury, jednak tak naprawdę wprowadza tylko bałagan. Poszczególne z programów pozwalają na przeglądanie oraz proste edycje plików. Za pomocą aplikacji do muzyki możemy strumieniowo słuchać kolekcji zgromadzonej na naszym komputerze (mamy też dostęp do muzyki zakupionej w iTunes!), a abDocs pozwoli nam na edycję dokumentów w formacie Office. Trzeba przyznać, że poszczególne narzędzia prezentują się bardzo dobrze, nawet na tle innych, podobnych rozwiązań

Acer Portal jest ciekawą propozycją nie tylko dla posiadaczy sprzętów firmy Acer, ale dla każdego kto w łatwy sposób chce uzyskać zdalny dostęp do plików na swoim komputerze. Aplikacja, jak i konto w usłudze są darmowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAcer, Inc.
Liczba pobrań429
Data aktualizacji31 paź 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Acer Portal ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)