iOSNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńAcer Remote Files
Acer Remote Files ikona

Acer Remote Files2.08.2003

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Acer Remote Files to część większego pakietu aplikacji do obsługi chmury firmy Acer. Różni się ona nieco od innych popularnych chmur tym, że głównym magazynem naszych plików pozostaje komputer, a urządzenia mobilne zapewniają nam dostęp do zapisanych na nim danych.

Aby skorzystać za aplikacji nie trzeba posiadać żadnego sprzętu Acer. Wystarczy założyć darmowe konto (możemy tego dokonać z poziomu aplikacji). Acer Remont Files pozwala nam na zdalny dostęp do plików zgromadzonych w odpowiednich folderach naszego komputera. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo takich danych, program oferuje nam możliwość zabezpieczenia dodatkowych hasłem.

Podział na drobne aplikacje choć wydaje się sprawiać poczucie elastyczności, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Każdą aplikację musimy oddzielnie pobierać i konfigurować. W wersji na iOS zabrakło znanego z Androida Acer Portal, czyli zbiorczego programu gromadzącego wszystkie aplikacje w jednej.

Acer Remote Files jest ciekawą propozycją nie tylko dla posiadaczy sprzętów firmy Acer, ale dla każdego kto w łatwy sposób chce uzyskać zdalny dostęp do plików na swoim komputerze. Aplikacja, jak i konto w usłudze są darmowe. Całość działa bardzo stabilnie, niestety interfejs pozostaje wierny stylowi z iOS 6.0.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAcer, Inc.
Liczba pobrań122
Data aktualizacji25 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Acer Remote Files ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)